Բանկը ներկայացնում է Mastercard World քարտը
Բիբլոս Բանկ Արմենիան ներկայացնում է իր նոր պրեմիում դասի Mastercard World քարտը, որը տրամադրում է բազմաթիվ արտոնություններ թե՛ Հայաստանում, թե՛ արտերկրում։
Mastercard World քարտը նախատեսված է հարմարավետ ու շահավետ գնումների ու ճամփորդությունների համար։ Քարտի տրամադրած առավելությունների շարքում են՝
• Տարեկան 6 մուտքի հնարավորություն դեպի աշխարհի ավելի քան 1,200+ օդանավակայանի բիզնես դասի սպասասրահներ քարտապանի և նրա հյուրերի համար
• Տարեկան 6 մուտքի հնարավորություն անվտանգության հսկողությունն արագ ու անհերթ անցնելու հատուկ գոտի քարտապանի և նրա հյուրերի համար
• 1 ԳԲ անվճար ինտերնետ ռոումինգում
• 24/7 կոնսիերժ ծառայությունը
«Mastercard World-ը պրեմիում քարտ է բոլորի համար։ Բիբլոս Բանկ Արմենիան այսպիսով ընդլայնում է պրեմիումի սահմաններն ու առաջարկում շոշափելի արտոնություններ, որոնք կարող են հասանելի դառնալ շատերին։ Այս քարտը նախատեսված է ակտիվ քարտապանի համար, որը կատարում է օնլայն և օֆլայն գնումներ, ճանապարհորդում է և, առհասարակ, բանկային քարտից սպասում ավելին»,- նշում է Բանկի սպառողական գործառնությունների վարչության ղեկավար Արթուր Փալիկյանը։

Byblos Bank Armenia has introduced its new Mastercard World card, offering numerous benefits both in Armenia and abroad.
The Mastercard World card is designed for convenient and rewarding shopping and travel. Its key advantages include:
- 6 complimentary access passes to business lounges at more than 1,200 airports worldwide for the cardholder and their accompanying guests each year
- 6 complimentary access passes to a fast-track security control zone for the cardholder and their accompanying guests each year
- 1 GB of complimentary data roaming
- 24/7 concierge service
“Mastercard World is a premium card for everyone. With this launch, Byblos Bank Armenia expands the boundaries of premium banking by offering tangible privileges available both in Armenia and abroad. The card is designed for active customers who make online and offline purchases, travel frequently and expect more from their bank card,” noted Artur Palikyan, Head of the Bank’s Consumer Banking Department.