Բիբլոս Բանկ Արմենիան, Mastercard-ի հետ համատեղ, մեկնարկել է նոր արշավ, որի շրջանակում խաղարկվում է 5-ական iPhone 16 Pro, Apple Watch SE (2-րդ սերնդի) և AirPods Pro 2։
Mastercard Digital թե՛ գործող, թե՛ նոր քարտապաններն ունեն հնարավորություն շահելու 15 ամենաթարմ Apple սարքերից մեկը։
Քարտապանները պարզապես պետք է նոյեմբերի 1-ից դեկտեմբերի 31-ն ընկած ժամանակահատվածում Բիբլոս Բանկ Արմենիայի իրենց թվային քարտով կատարեն երեք և ավելի անկանխիկ վճարում ընդհանուր 50,000 դրամի չափով և մասնակցեն արշավին:
Հաղթողները կընտրվեն 2025 թ․ հունվարի սկզբին պատահականության սկզբունքով՝ Բանկի պաշտոնական ֆեյսբուքյան էջում ուղիղ եթերում։ Խաղարկության հստակ օրը կհայտարարվի հավելյալ։
Բիբլոս Բանկ Արմենիայի Mastercard Digital քարտ կարելի է պատվիրել Byblos Mobile հավելվածով՝ առանց Բանկ այցելելու և ընդամենը մի քանի վայրկյանում։ Իսկ Բանկի հաճախորդ դառնալու և Mastercard Digital ձեռք բերելու համար պարզապես անհրաժեշտ է այցելել Բանկի մասնաճյուղերից ցանկացածը։

Byblos Bank Armenia, in partnership with Mastercard, has launched a new campaign featuring a giveaway of 5 iPhone 16 Pros, 5 Apple Watch SE (2nd generation), and 5 AirPods Pro 2.
Both current and new Mastercard Digital cardholders can enter for a chance to win one of 15 cutting-edge Apple devices.
To participate in the campaign, cardholders simply need to make three or more cashless payments totaling AMD 50,000 using their Byblos Bank Armenia digital cards from November 1 to December 31.
Winners will be randomly chosen in early January 2025 during a live event on the Bank's official Facebook page. The exact date of the draw will be announced later.
The Byblos Bank Armenia Mastercard Digital card can be ordered via the Byblos Mobile app in just a few seconds, without the need to visit the Bank. To become a Bank client and obtain the Mastercard Digital, simply visit any of the Bank's branches.