Հունվարի 24-ին Ֆինանսական համակարգի հաշտարարի գրասենյակի երկամյակի կապակցությամբ կազմակերպված մամլո ասուլիսի ընթացքում հայտարարվել են կառույցի հետ համագործակցող լավագույն երեք բանկերը, որոնցից մեկը «Բիբլոս Բանկ Արմենիա» ՓԲԸ-ն է:
«Բիբլոս Բանկ Արմենիա»-ն խիստ կարևորում է նման հեղինակավոր կառույցի կողմից տրված գնահատականը: Բանկ - հաճախորդ հարաբերություններում ցուցաբերած ողջամտության և խնդիրների շուտափույթ լուծման նվիրվածությունը վկայում է բանկի՝ հայկական շուկայում կայուն բանկային ծառայությունների մատուցմանն ուղղված երկրաժամկետ ռազմավարական հակվածության մասին:
Բարձր գնահատելով Ֆինանսական համակարգի հաշտարարի գրասենյակի դերը հայկական ֆինանսական շուկայում` «Բիբլոս Բանկ Արմենիա»-ն շնորհավորում է գրասենյակի գործունեության երկրորդ տարելիցը և հավաստիացնում, որ շարունակելու է բաց և արդյունավետ համագործակցությունն ի նպաստ Հայաստանում բանկային ոլորտի զարգացմանը:

Byblos Bank Armenia cjsc the best cooperating bank of the year
During a January 24 Press Conference held by the Financial System Mediator (FSM) on the occasion of its second anniversary, Byblos Bank Armenia CJSC was nominated as one of the three best cooperating banks in Armenia.
Byblos Bank Armenia highly regards this nomination bestowed upon it by such a highly respected institution. Our commitment to swift problem-solving and feasible approach in bank-client relations is genuine proof of our long-term and sound banking strategy in the Armenian market.
On the occasion of the second anniversary of the FMS, Byblos Bank Armenia would like to congratulate and reaffirm its close continuous cooperation for the further development of the banking industry in Armenia.