Բիբլոս Բանկ Արմենիան 2012թ-ի մարտի 5-ից «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ Արմենիա» -ի անդամ է:
ՆԱՍԴԱՔ-ին անդամակցելու շնորհիվ Բիբլոս Բանկ Արմենիան հնարավորություն ունի առևտուր իրականացնել բոլոր հարթակներում, այդ թվում պետական և կորպորատիվ պարտատոմսերի, ՌԵՊՈ-ների եւ արտարժույթի հարթակներում, ինչպես նաև բորսայի առևտրային համակարգի միջոցով իրականացնել հասցեական գործարքներ, մասնակցել «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ Արմենիա»-ի կանոնների մշակման և լրամշակման գործընթացին:
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ Արմենիա»-ն Հայաստանում գործող միակ ֆոնդային բորսան է, որը թափանցիկ բորսայական շուկայի ձևավորման միջոցով նպաստում է հայկական ընկերությունների կողմից կապիտալի ներգրավման հնարավորությունների ընդլայնմանը և Հայաստանի տնտեսության զարգացմանը:
Անդամակցելով ՆԱՍԴԱՔ-ին՝ Բիբլոս Բանկ Արմենիան իր կորպորատիվ արժեքներն ու սկզբունքներն է բերում վստահություն վայելող մոտ 4000 կազմակերպությունների ընտանիք:

Bank is a registered member of NASCAD OMX Armenia
Membership with NASDAQ OMX Armenia gives the Bank access to all markets, including corporate and government securities, REPOs, as well as enables to conclude manual trades via the exchange trading system and to participate in NASDAQ OMX Armenia rule making process.
“Armenian Stock Exchange”, NASDAQ, is the only stock exchange operating in Armenia. It provides transparent exchange market that enables Armenian companies to raise capital and contribute to the development of the country’s economy.
Byblos Bank Armenia brings its values to the family of about 4000 globally trusted businesses and brands registered with NASDAQ Armenia.