Ամանորյա անակնկալ «Բիբլոս Բանկ Արմենիա»-ի քարտապանների համար
«Բիբլոս Բանկ Արմենիա»-ի MasterCard կամ Maestro պլաստիկ քարտերի բոլոր քարտապանները, ովքեր ս.թ. նոյեմբերի 1-ից 30-ը ընկած ժամանակահատվածում կատարել էին 300.000 դրամ կազմող կամ գերազանցող 30 և ավելի անկանխիկ գործարքներ, հնարավորություն ունեցան մասնակցելու մրցույթին և շահելու արժեքավոր նվերներ:
Մրցույթը կազմակերպվել էր Հայաստանում անկանխիկ գործարքները խթանելու նպատակով՝ MasterCard և ArCa համակարգերի աջակցությամբ:
«Բիբլոս Բանկ Արմենիա»-ն հինգ հաղթողներին նվիրեց MasterCard և ArCa համակարգերի կողմից տրամադրված նվերները՝ պլանշետներ, ինչպես նաև Բիբլոս Բանկի օրագրեր:
Հաղթանակը «Բիբլոս Բանկ Արմենիա»-ի հաճախորդների համար հաճելի անակնկալ էր: Նրանցից շատերը տարիներ շարունակ օգտվում են բանկի MasterCard վճարային քարտերից և այլ ծառայություններից:
«Ավելի քան երկու տարի օգտվում եմ Բիբլոս Բանկի ծառայություններից: Ինձ զանգահարեցին և ասացին, որ մրցույթին հաղթել եմ: Ճիշտն ասած անակնկալ էր: Բացեցի Բիբլոս Բանկի կայքը և ավելի մանրամասն տեղեկացա, որ այսպիսի մրցույթ է տեղի ունեցել»,- պատմում է մրցույթի հաղթող հաճախորդը:

Byblos Bank Armenia (BBA) MasterCard and Maestro cardholders who made more than 30 non-cash transactions with the sum of AMD 300.000 or more from October 1-30, had the opportunity to participate in a contest and receive valuable gifts.
The aim of this contest was to encourage non-cash transactions with the support of MasterCard and ArCa systems.
BBA awarded five winners with the contest gifts – tablets from MasterCard and ArCa, as well as Byblos Bank organizers. Winning in this contest came as a nice surprise for the BBA customers. Many of them are longstanding MasterCard cardholders and users of other services provided by BBA.
“I have been using the Byblos Bank services for more than 2 years. They called me and told I am one of the winners. In fact, I was pleasantly surprised. I visited the Byblos Bank Armenia website and got details about the contest”, shares one of the winning customers.