Բիբլոս Բանկ Արմենիայի Master Card և Maestro քարտերի երեք քարտապաններ հաղթող են ճանաչվել
Ամանորյա տոների նախօրեին՝ դեկտեմբերի 24-ին, հայտարարվել են Master Card և Maestro պլաստիկ քարտերի ակցիայի հաղթողները:
Բիբլոս Բանկ Արմենիայի 3 հաճախորդներ հաղթող են ճանաչվել խաղարկության արդյունքում: Բոլոր երեք հաղթողները շահել են սմարթֆոն՝ Sony Xperia M: Նվերները հանձնվել են հաղթողներին բանկի “Ամիրյան” մասնաճյուղում: Բիբլոս Բանկի համար սա հիանալի առիթ էր ևս մեկ անգամ շնորհակալություն հայտնել իր հավատարիմ հաճախորդներին և շնորհավորել գալիք տոների կապակցությամբ:
Ակցիան հայտարարվել էր Master Card և ԱրՔա ընկերություների կողմից հոկտեմբեր ամսին: Ակցիային մասնակցեցին Master Card և Maestro պլաստիկ քարտերի քարտապանները, ովքեր նոյեմբերի 1-ից 30-ն ընկած ժամանակահատվածում կատարել են 20 կամ ավելի անկանխիկ գործարք՝ ընդհանուրը 200.000 ՀՀ դրամ կամ ավելի արժողությամբ:
Master Card և Maestro պլաստիկ քարտի քարտապանները հաճախ են հնարավորություն ունենում մասնակցել նման ակցիաներին: Անցյալ տարի քարտապանները հնարավորույթուն ունեցան շահել 150 խաղարկվող պլանշետներից մեկը:
Բիբլոս Բանկ Արմենիան հաջողություն է մաղթում իր հաճախորդներին և խրախուսում կատարել անկանխիկ գնումներ ու մասնակցել հաճախ իրականացվող ակցիաներին:

Master Card and Maestro campaign winners were announced on December 24, right before the New Year holidays.
Three Byblos Bank Armenia customers got a unique chance to become winners of the raffle. Each of them received a Sony Xperia M smartphones as the raffle prize. The ceremony of handing prizes was held at “Amiryan” branch. It was a nice chance for Byblos Bank Armenia to express gratitude to its customers and to wish a Merry Christmas and a Happy New Year.
The campaign was announced by Master Card and ArCa companies during the month of October for all Master Card and Maestro Plastic cardholders. Participants must have had made 20 or more non-cash transactions between November 1 and 30, with the total amount of AMD 200.000 or more to be eligible.
Master Card and Maestro plastic cards cardholders often have the possibility to take part in such campaigns. Last year the cardholders had the chance to win one of 150 tablets.
Byblos Bank Armenia wishes everyone good luck and invites its cardholders to make non-cash purchases to be eligible for such campaigns.