Բիբլոս Բանկ Արմենիայի 5 հաճախորդներ Master և Maestro քարտերի ակցիայի հաղթող ճանաչվեցին ամանորյա տոներին ընդառաջ
Դեկտեմբերի 28-ին՝ Ամանորի նախօրեին, հայտարարվեցին Master և Maestro պլաստիկ քարտերի ակցիայի հաղթողները:
Խաղարկության արդյունքում հաղթող ճանաչվեցին Բիբլոս Բանկ Արմենիայի 5 քարտապաններ՝ յուրաքանչյուրը շահելով պլանշետ որպես ակցիայի մրցանակ: Նվերները հաղթողներին շնորհվեցին բանկի Ամիրյան մասնաճյուղում կայացած ակցիայի փակման արարողությանը, որի ընթացքում Բիբլոս Բանկ Արմենիան շնորհակալություն հայտնեց իր հավատարիմ հաճախորդներին և շնորհավորեց գալիք տոների կապակցությամբ:
Ակցիան մեկնարկել էր հոկտեմբերի 15-ին Master Card և ArCa ընկերությունների կողմից և եզրափակվել դեկտեմբերի 15-ին: Ակցիային մասնակցեցին Master և Maestro պլաստիկ քարտերի քարտապաններ, որոնք նշված ժամանակահատվածում կատարել էին 30 կամ ավելի անկանխիկ գործարք՝ 300.000 ՀՀ դրամ կամ ավելի արժողությամբ:
Արդեն երրորդ տարին է, ինչ խրախուսական նպատակով անցկացվում է Master և Maestro քարտերի այս ակցիան, որի շրջանակում անցյալ տարի Բիբլոս Բանկ Արմենիայի քարտապանները հնարավորություն ունեցան շահելու Sony Xperia M սմարթֆոններ:
Բիբլոս Բանկ Արմենիան իր հաճախորդներին մաղթում է հաջողություն և բարեկեցություն գալիք տարում՝ խրախուսելով նրանց կատարել անկանխիկ գնումներ և մասնակցել նմանատիպ ակցիաների:

5 Byblos Bank Armenia clients win Master Card and Maestro campaign ahead of holidays
Master Card and Maestro campaign winners were announced December 28, right before the New Year holidays.
Five Byblos Bank Armenia cardholders were given an amazing chance to become winners of the raffle and each receives a tablet as the campaign prize. The Amiryan branch of the bank hosted the closing ceremony of the campaign, during which representatives of Byblos Bank Armenia expressed gratitude to their clients for their dedication and congratulated them on the coming holidays.
The campaign launched October 15th by Master Card and ArCa companies and ran until December 15th. It was open to all Master and Maestro Plastic cardholders who made 30 or more non-cash transactions of AMD 300 000 or more during the mentioned period.
The Master Card and Maestro campaign was held for the third consecutive year to encourage cardholders. Last year Byblos Bank Armenia clients had the chance to win Sony Xperia M smart phones.
Byblos Bank Armenia wishes everyone success and well-being in the coming year and invites its cardholders to make non-cash purchases to be eligible for such campaigns.