Մալդիվներ, Macbook-ներ ու iPhone-ներ․ Հատուկ արշավ՝ Բիբլոս Բանկ Արմենիայի Mastercard քարտապանների համար
Բիբլոս Բանկ Արմենիայի Mastercard քարտապաններն ունեն հնարավորություն մասնակցելու հատուկ իրենց համար կազմակերպված արշավին, որի շրջանակում կխաղարկվի․
• 4 շքեղ փաթեթ դեպի Մալդիվներ՝ յուրաքանչյուրը 2 անձի համար
• 4 Macbook Air (M4 չիպով)
• 4 ամենանոր iPhone-ները (խաղարկության պահի դրությամբ)
Արշավին մասնակցելու համար քարտապանները պետք է իրենց Mastercard-ով կատարեն 1,500,000 դրամի անկանխիկ գնումներ օգոստոսի 25-ից մինչև դեկտեմբերի 31-ն ընկած ժամանակահատվածում։
«Բիբլոս Բանկ Արմենիայի հաճախորդների հավատարմությունն ու գոհունակությունը մեզ համար առաջնահերթություն է։ Հատուկ մեր Mastercard քարտապանների համար իրականացվող արշավի օգնությամբ ամենօրյա գնումները կարող են դառնալ յուրահատուկ հնարավորությունների սկիզբ։ Մրցանակները պատահական չեն ընտրվել․ անմոռանալի տպավորություններ ու կյանքն ավելի հարմար դարձնող սարքեր նվիրելով՝ ուզում ենք շնորհակալություն հայտնել մեր հաճախորդներին մեր Բանկն ընտրելու և մեզ վստահելու համար»,- նշեց Բիբլոս Բանկ Արմենիայի սպառողական գործառնությունների վարչության ղեկավար Արթուր Փալիկյանը։
«Mastercard-ում ձգտում ենք ստեղծել անգին հնարավորություններ, որոնք ավելի շատ արժեք են ստեղծում մեր քարտապանների առօրյա կյանքում։ Բիբլոս Բանկ Արմենիայի հետ համատեղ մենք ուրախությամբ մեկնարկում ենք այս հետաքրքիր արշավը՝ դեպի Մալդիվներ ճամփորդական փաթեթներով ու ամենաթարմ Apple սարքերով։ Մենք ցանկանում ենք, որ մեր քարտապանները, ընտրելով Mastercard, իրենց արտոնյալ զգան»,- ասաց Վրաստանում և Հայաստանում Mastercard-ի փոխնախագահ Դավիթ Զգուդաձեն։
Առաջարկը և՛ գործող, և՛ նոր ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար է։
Հաղթողները կընտրվեն ուղիղ եթերում պատահականության սկզբունքով, 2026 թ․ հունվարին։ Խաղարկության հստակ օրը կհայտարարվի հավելյալ։
Բիբլոս Բանկ Արմենիայի հաճախորդ դառնալ և Mastercard քարտեր պատվիրել կարելի է Byblos Mobile-ով՝ ներբեռնելով հավելվածն ու գրանցվելով առանց Բանկ գալու։

Maldives, Macbooks and iPhones: Exclusive campaign specially for Byblos Bank Armenia’s Mastercard cardholders
Byblos Bank Armenia’s Mastercard cardholders have the opportunity to take part in an exclusive campaign and win one of the following prizes:
• 4 luxury vacation packages to the Maldives (each for 2 people)
• 4 MacBook Air laptops (M4 chip)
• 4 of the latest iPhones (as of the draw date)
To participate in the campaign, cardholders need to make cashless purchases totaling AMD 1,500,000 using their Mastercard from August 25 to December 31.
“The loyalty and satisfaction of Byblos Bank Armenia customers are our top priorities. Through this campaign, launched for our Mastercard cardholders, everyday purchases can turn into unique opportunities. The prizes were carefully selected — from unforgettable experiences to devices that make life easier — as our way of thanking customers for choosing our Bank and placing their trust in us,” said Artur Palikyan, Head of the Consumer Banking Department at Byblos Bank Armenia.
“At Mastercard, we strive to create priceless opportunities that bring more value to our cardholders’ everyday lives. Together with Byblos Bank Armenia, we are delighted to launch this exciting campaign that combines unique rewards, from the travel experiences to cutting-edge technology. Whether it’s an unforgettable journey to the Maldives or the latest innovations from Apple, we want our cardholders to feel privileged and rewarded for choosing Mastercard,” said David Zgudadze, Vice-President at Mastercard Georgia and Armenia.
The offer is open to both new and existing individual customers.
Winners will be randomly selected live in January 2026. The exact date of the draw will be announced closer to the time.
You can become a Byblos Bank Armenia customer and order your Mastercard via Byblos Mobile by downloading the app and register — no need to visit the Bank.